Ana Sayfa / Burdur / OKUL SPORLARI GENÇLER B GÜREŞ GRUP BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI SONA ERDİ

OKUL SPORLARI GENÇLER B GÜREŞ GRUP BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI SONA ERDİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde gerçekleştirilen 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler B Güreş Grup Birinciliği yarışması 15-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Spor Lisesi Hüsnü Bayer Spor Salonu’nda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

 

Sporcuların fair-play içerisinde kıyasıya mücadele ettiği Okul Sporları Gençler B Güreş Grup Birinciliği yarışması Serbest ve Grekoromen stilde 12 ilden yaklaşık 340 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren okullara ve sporculara ödülleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Okul Sporları ve Spor Şube Müdürü Mustafa Kemal Sever, Güreş Federasyonu İl Temsilcisi Asil Çakır, Okul Sporları İl Temsilcisi Mehmet Özkan, Beden Eğitimi Öğretmeni Hür Balım ve antrenörler tarafından verildi.

 

GREKO-ROMEN STİL DERECE LİSTESİ

SIKLET   DERECE ADI SOYADI                      İL

45 KG    1.            Abdullah AKDAĞ                             Muğla

  1. Orçun DOLAN                               Denizli
  2. Emirhan DOĞAN                             İzmir
  3. Servet ANGİ                                     Manisa

48 KG    1.            Yusuf AKSAKAL                                Muğla

  1. Muhammet KALENDER                 Aydın
  2. Melih KÜBÜLÜÇİMEN                   Mersin
  3. Umut ŞAHİN                                     Muğla

51 KG    1.            İlhan ALDI                                           Muğla

  1. Mücahit ERDOĞAN                        Antalya
  2. Selami URHAN                                 Muğla
  3. Abdullah AKAR                                 Manisa

55 KG    1.            Ramazan TEKİN                                               Muğla

  1. Süleyman SEVİNÇOĞLU                               Aydın
  2. Hamza ŞİPAL                                    Denizli
  3. Yılmazcan AYCAN                            Manisa

60 KG    1.            Onur YURTADA                                Manisa

  1. Enes AKSAKAL                                 Aydın
  2. Davut ÇELİK                                      Muğla
  3. Şahin GÖZEN                                    Denizli

65 KG    1.            Baran BOZKURT                               Aydın

  1. Eray YILDIZ                                        Muğla
  2. Semih TOMAŞ                                  Antalya
  3. Kerem KINIK                                     Manisa

71 KG    1.            Ferhat ÇAĞLAYAN                          Aydın

  1. Özkan KÜSKEN                                 Antalya
  2. M. Emin UÇAR                                 İzmir
  3. Diyar ÖZPAY                                      Denizli

80 KG    1.            Harun KORKUT                                Aydın

  1. Mert ÇELİK                                         Muğla
  2. Emir ERGİN                                       Manisa
  3. Emre KOÇASLAN                             Afyonkarahisar

92 KG    1.            İbrahim Can YEŞİLDAĞ                  Muğla

  1. Ali Emir ÖNDER                                Antalya
  2. Ferhat DUMAN                                               İzmir
  3. Mevlut KORUK                                 Aydın

110 KG  1.            Kemal ALGANER                              Manisa

  1. Osman KINA                                     Aydın
  2. H. Abdurrahman AKALIN             Antalya
  3. Ömer Faruk ŞAHİN                         İzmir

 

GREKO-ROMEN STİL TAKIM KLASMANI

DERECE             İL PUAN

  1. ANTALYA       230
  2. İZMİR              138
  3. MERSİN         115
  4. AYDIN              95

 

SERBEST STİL DERECE LİSTESİ

SIKLET          DERECE         ADI SOYADI                       İL

45 KG                    1.            Tolga ÖZBEK                Mersin

  1.               Abdullah ÇOŞKUN       İzmir
  2.               Ali ÜTÜK                        Mersin
  3.               Mikail ARIKAN          Antalya

48 KG                  1.              Sezer Can EMİR                        Mersin

  1.               Semih ŞEN                Afyonkarahisar
  2.                  Azat ÖNEN                             İzmir
  3.             Umut Emre KAYA            Antalya

51 KG                    1.            Recep Can ÖZEN             Antalya

  1.             Osman KARDEMİR          Antalya
  2.             Barış KAYSUK    Mersin
  3.             Efe Hamza SELÇUK         İzmir

55 KG                    1.            Emre BOZ           Antalya

  1.             Görkem KORKMAZ        Aydın
  2.             İlhan AKGÜN     Aydın
  3.             Tirej ARAT          İzmir

60 KG                    1.            Ali ŞERBETÇİOĞLU          Antalya

  1.             Hüseyin KASTEN              Mersin
  2.             Abdulkadir KARGA         İzmir
  3.             Muhammet Şeref AKAY              Antalya

65 KG                    1.            Yusuf ÜNAL       Antalya

  1.             Mustafa AKAY  Antalya
  2.             Samet Buğra KULTAR    Denizli
  3.             Oğuzhan TERK  Aydın

71 KG                    1.            Mustafa Can ERDEM      Antalya

  1.             Onur GEZER       Aydın
  2.             Haşim AYDIN     Antalya
  3.             Görkem Yasin ŞEFİK       Antalya

80 KG                    1.            Rıza DURMUŞ   Antalya

  1.             Şahin YILDIRIM                                 Antalya
  2.             Ramazan Yıldız ÇİLENKER             Antalya
  3.             Recep BEKKAYA                                               Afyonkarahisar

92 KG                    1.            Muhammet OCAK                          Antalya

  1.             Baki SEPETÇİ                      İzmir
  2.             Talha ÖZTÜRK                                   Burdur
  3.             Ahmet YILMAZ                                 Denizli

110 KG                  1.            Arif ASLAN                         Antalya

  1.             Enes Talha KIZILHAN      İzmir
  2.             Emir Tarık GÖKMEN       İzmir
  3.             İsmail AKTAN    İzmir

 

SERBEST STİL TAKIM KLASMANI

DERECE                 İL            PUAN

  1. MUĞLA                 184
  2. AYDIN                 180
  3. MANİSA 131
  4. ANTALYA 112

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir